Završeno takmičenje Biznis liga “Kakanj 2019” – Pobijedila ekipa RMU Kakanj

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest

Danas je u Sportskoj dvorani KSC Kakanj odigrana završnica takmičenja u malom nogometu Biznis liga Kakanj 2019.

Najzaslužniji za organizaciju i ove godine su Javna ustanova Kulturno-sportski centar Kakanj i Općina Kakanj.

20 ekipa je uzelo učešće na ovogodišnjoj Biznis ligi. Nakon 52. utakmice dobili smo pobjednika, a to je ekipa RMU Kakanj.

Predsjednik Organizacionog odbora Marin Mijač dodijelio je nagrade za šampione, i to prelazni pehar, trajni pehar, diplomu, zlatne medalje kao i trenerke Joma. Ekipa RMU osvojila je i vrijednu nagradu u vidu kotizacije za učešće na završnici “Biznis lige” u Vitezu.

Drugo mjesto osvojila je ekipa Policija, a nagrade je uručio Nihad Tukić i to pehar, diplomu, srebrene medalje, te komplet dres uz šorc marke Joma. I ekipa Policija osvojila je i vrijednu nagradu u vidu kotizacije za učešće na završnici “Biznis lige” u Vitezu.

Treće mjesto osvojila je ekipa Pekar Delibašić, a nagrade je uručio Irfan Hasagić, i to pehar, diplomu, bronzane medalje, te komplet majice španske odjevne marke “Joma”.

Član OO i zapisničar Irfan Hasagić uručio je nagradu i priznanje za najboljeg igrača Biznis lige Samiru Kovaču.

Nagradu za najboljeg golmana uručio je Nihad T. i to Josku Lukiću iz ekipe Policija.

Najbolji strijelac je igrač iz MGM ekipe Adin Škulj, a nagradu je uručio Marin Mijač.

Čestitamo svima i zahvaljujemo se svima koji su nam pomogli prilikom organizacije ovog takmičenja.