Detaljniji izvještaj za utakmice takmičenja u malom nogometu “Biznis liga Kakanj 2019”

Podijelite:

U Sportskoj dvorani KSC Kakanj nastavljeno je takmičenje u malom nogometu, odigrano je ukupno osam utakmica, a detaljnije informacije o svakoj utakmici donosimo u nastavku:

Elektrodistribucija – Šumarija 3:0

Ekipa Elektrodistribucije slavila je pobjedu sa rezultatom 3:0. Golove su postigli Harun Huseinspahić, Muaz Dizdarević  Haris Hinović. Timskih prekršaja nije bilo, za vrijeme utakmice žuti karton dobio je igrač Rasim Merdić iz ekipe Šumarija.

Moj san – Općina Kakanj 2:4

Općina Kakanj pobijedila je ekipu Moj san sa rezultatom 2:4, golove su postigli igrači Adnan Muratović i Eldin Murić (Moj san) Elmin Škulj iz ekipe Općina Kakanj postigao je tri gola i Semir Halilbašić jedan pogodak. Ekipa Moj san imala je tri timska prekršaja, dok je Općina Kakanj imala čak sedam timskih prekršaja. Eldin Murić (Moj san) dobio je žuto karton, dok su iz ekipe Općina Kakanj žute kartone zaradili Nedžad Bašić, Gordan Kalin i Faruk Bečirhodžić.

Enikon – Trgošped 0 (2) : 0 (0)

Nakon penala pobijedila je ekipa Enikon sa dva gola razlike.Strijelci sa pobjedničkim golovima su bili Arnel Gadžun i Adnan Kozlo. Ekipa Enikon imala je tri timska prekršaja, dok je ekipa Trgošped imala sedam. Žuti kartoni su zaradili Abdulrahman Šahinović i Fahrudin Salkanović (Enikon) i Elvedin Agičić (Trgošped).

MKF Lider – JU KSC Kakanj/JP Grijanje 1:0

Pobijedila je ekipa MKF Lider sa jednim golom razlike. Pobjednički gol postigao je Rizah Omanović. Ekipa MKF Lider imala je tri timska prekršaja, dok je ekipa JU KSC Kakanj/JP Grijanje imala dva timska prekršaja. Žutih kartona nije bilo.

Delta Petrol – RMU 1:4

Slavila je ekipa RMU, golove su postigli Husein Musić, Ahmed Krivokapa i Samir Kovač. Za ekipu Delta Petrol gol je postigao Amar Berbić, pomenuta ekipa imala je tri timska prekršaja, a žute kartone su “zaradili” Mahir Smolo, Enes Mušija i Muris Fejzović. Ekipa RMU Kakanj imala je pet timskih prekršaja, a žute kartone su dobili Husein Musić i Nedžmin Berbić.

Policija – Neimax 1:0

Ekipa Policija slavila je rezultat sa jednim golom razlike u odnosu na ekipu Neimax iz Visokog. Pobjednički gol postigao je Dragan Kristić, ekipa Policija imala je dva timska prekršaja, a Amer Hrustanović dobio je žuti karton. Ekipa Neimax imala je dva timska prekršaja u prvom poluvremenu, igrači Adi Neimarlija i Elvedin Sikira su dobili žute kartone.

Tvornica cementa – Diskont Prim 4:1

Tvornica cementa bila je bolja od ekipe Diskont prim. Enver Čišija postgao je tri gola i Muamer Migić jedan gol. Za ekipu Diskont prim jedan gol postigao je Dinko Karić. U drugom poluvremenu ekipaTC imala je jedan timski prekršaj, dok je ekipa Diskont primala imala ukupno četiri timska prekršaja, a igrač iz pomenute ekipe Esmin Hibić zaradio je žuti karton.

MKF Partner – DSM Trade 4:0

Ekipa MKF Partner sinoć je slavila sa 4 gola razlike u odnosu na ekipu DSM Trade. Golove su postigli Eldin Merdić (2), Fahrudin Hadžiabdić i Edin Muhamedbegović. Ekipa DSM imala je četiri timska prekršaja, a iz pomenute ekipe žute kartone su dobili Ashar Čaluk i Mirza Berbić.Ekipa MKF Partner nije imala timskih prekršaja.