Sport raspored

Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak Subota Nedjelja
17:00
Kuglana
Kuglaški klub Rudar Kakanj - trening
17:00
20:00
Kuglana
Kuglaški klub Rudar Kakanj - trening
17:00
20:00
17:30
18:00
Kuglana
Škola kuglanja
18:00
19:00
Kuglana
Škola kuglanja
18:00
19:00
18:30
19:00
Kuglana
Rezervisano
19:00
20:00
19:30

Ponedjeljak

Utorak

  • Kuglana Kuglaški klub Rudar Kakanj - trening
    17:00 - 20:00

Srijeda

Četvrtak

  • Kuglana Kuglaški klub Rudar Kakanj - trening
    17:00 - 20:00
Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak Subota Nedjelja
15:30
Sportska dvorana KSC
Rukometni klub Kakanj - trening
15:30
17:00
16:00
16:30
Sportska dvorana KSC
Košarkaški Klub Kakanj - Trening
16:30
18:00
17:00
Sportska dvorana KSC
Odbojkaški klub Kakanj 78 - trening
17:00
18:30
Sportska dvorana KSC
Odbojkaški klub KakaNJ 78 - trening
17:00
18:30
Sportska dvorana KSC
Rukometni klub Kakanj - trening
17:00
18:30
17:30
18:00
Sportska dvorana KSC
Odbojkaški klub Kakanj 78 - trening
18:00
19:30
18:30
Sportska dvorana KSC
Košarkaški Klub Kakanj - Trening
18:30
20:00
Sportska dvorana KSC
Rekreacija - rezervisano
18:30
19:30
Sportska dvorana KSC
Odbojkaški klub Kakanj 78 - trening
18:30
20:00
Sportska dvorana KSC
Odbojkaški klub Kakanj 78 - trening
18:30
20:00
19:00
19:30
Sportska dvorana KSC
Rukometni klub Kakanj - trening
19:30
21:00
Sportska dvorana KSC
Ženski odbojkaški klub Kakanj - trening
19:30
21:00
20:00
Sportska dvorana KSC
Rekreacija - rezervisano
20:00
21:00
Sportska dvorana KSC
Rukometni klub Kakanj - trening
20:00
21:30
Sportska dvorana KSC
Košarkaški Klub Kakanj - Trening
20:00
21:30
20:30
21:00
Sportska dvorana KSC
Rekreacija - rezervisano
21:00
22:00
Sportska dvorana KSC
Košarkaški klub Kakanj - trening
21:00
22:30
Sportska dvorana KSC
Rukometni klub Kakanj - trening
21:00
22:30
21:30
Sportska dvorana KSC
Rekreacija - rezervisano
21:30
22:30
Sportska dvorana KSC
Rekreacija - rezervisano
21:30
22:30
22:00
Sportska dvorana KSC
Rekreacija - rezervisano
22:00
23:00
22:30

Ponedjeljak

Utorak

Srijeda

Četvrtak

Petak

Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak Subota Nedjelja
09:00
Sportska sala B
FK Mladost - trening omladinske selekcije
09:00
10:00
Sportska sala B
FK Mladost - trening omladinske selekcije
09:00
10:00
09:30
10:00
Sportska sala B
FK Mladost - trening omladinske selekcije
10:00
12:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
Sportska sala B
FK Mladost - trening omladinske selekcije
14:00
15:00
Sportska sala B
FK Mladost - trening omladinske selekcije
14:00
15:00
14:30
15:00
Sportska sala B
FK Mladost - trening omladinske selekcije
15:00
17:00
Sportska sala B
FK Mladost - trening omladinske selekcije
15:00
17:00
15:30
16:00
16:30
Sportska sala B
FK Rudar - trening omladinske selekcije
16:30
18:30
Sportska sala B
FK Rudar - trening omladinske selekcije
16:30
18:30
Sportska sala B
FK Rudar - trening omladinske selekcije
16:30
18:30
17:00
Sportska sala B
Rezervisano - TE
17:00
18:30
Sportska sala B
Rezervisano - rekreacija
17:00
18:00
17:30
18:00
Sportska sala B
Rezervisano - rekreacija
18:00
19:00
18:30
Sportska sala B
Rukometni klub Kakanj - trening omladinske selekcije
18:30
20:00
Sportska sala B
Rezervisano - rekreacija
18:30
20:00
Sportska sala B
Košarkaški klub Kakanj - trening omladinske selekcije
18:30
21:30
Sportska sala B
Košarkaški klub Kakanj - trening omladinske selekcije
18:30
21:30
19:00
Sportska sala B
Rezervisano - rekreacija
19:00
20:00
19:30
20:00
Sportska sala B
Rezervisano - rekreacija
20:00
21:00
Sportska sala B
Rezervisano - rekreacija
20:00
21:00
Sportska sala B
Rezervisano - rekreacija
20:00
21:00
20:30
21:00
Sportska sala B
Rezervisano - rekreacija
21:00
22:00
Sportska sala B
Rezervisano - rekreacija
21:00
22:00
Sportska sala B
Rezervisano - rekreacija
21:00
22:00
21:30
Sportska sala B
Rezervisano - rekreacija
21:30
22:30
Sportska sala B
Rezervisano - rekreacija
21:30
22:30
22:00
Sportska sala B
Rezervisano - rekreacija
22:00
23:00
Sportska sala B
Rezervisano - rekreacija
22:00
23:00
22:30

Ponedjeljak

Utorak

Srijeda

Četvrtak

Petak

Subota

Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak Subota Nedjelja
07:30
Sportska sala C
STŠ - nastava
07:30
13:25
08:00
08:30
09:00
Sportska sala C
STŠ - nastava
09:10
11:45
09:30
10:00
Sportska sala C
STŠ - nastava
10:10
13:25
Sportska sala C
STŠ - nastava
10:10
13:25
10:30
11:00
Sportska sala C
STŠ - nastava
11:00
18:35

Sportska sala C
Naša škola sporta - trening
18:35
20:00
11:30
12:00
12:30
Sportska sala C
STŠ - nastava
12:40
13:25
13:00
13:30
14:00
Sportska sala C
STŠ - nastava
14:20
15:05
Sportska sala C
STŠ - nastava
14:20
15:05
Sportska sala C
STŠ - nastava
14:20
18:35

Sportska sala C
Stonoteniski klub Kakanj - trening
18:35
20:00
14:30
15:00
15:30
16:00
Sportska sala C
STŠ - nastava
16:10
17:45
Sportska sala C
STŠ - nastava
16:10
18:35

Sportska sala C
Odbojkaški klub Arabi - trening
18:35
20:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
Sportska sala C
Stonoteniski klub Kakanj - trening
18:35
20:00
Sportska sala C
STŠ - rekreacija
18:30
20:00
19:00
19:30
20:00
Sportska sala C
Ženski odbojkaški klub Kakanj - trening
20:00
21:30
Sportska sala C
Ženski odbojkaški klub Kakanj - trening
20:00
21:30
Sportska sala C
Odbojkaški klub Kakanj 78 - trening omladinske selekcije
20:00
21:30
Sportska sala C
Ženski odbojkaški klub Kakanj - trening
20:00
21:30
Sportska sala C
Odbojkaški klub Kakanj 78 - trening omladinske selekcije
20:00
21:30
20:30
21:00
21:30
Sportska sala C
Rekreacija - odbojka
21:30
22:30
22:00

Ponedjeljak

Utorak

Srijeda

Četvrtak

Petak

Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak Subota Nedjelja
18:30
Sportska sala Re Al Company
Rukometni klub Kakanj - trening omladinske selekcije
18:30
20:00
Sportska sala Re Al Company
Rekreacija - odbojka
18:30
20:00
19:00
Sportska sala Re Al Company
Odbojkaški klub Arabi - trening
19:00
20:30
19:30
20:00
Sportska sala Re Al Company
Rekreacija
20:00
21:00
Sportska sala Re Al Company
Naša škola sporta - trening
20:00
21:30
20:30
Sportska sala Re Al Company
Rekreacija
20:30
21:30
21:00
21:30
Sportska sala Re Al Company
Rekreacija
21:30
22:30
22:00

Utorak

Srijeda

Četvrtak

No events available!