Završena prva faza turnira „Trofej Kaknja“ KD 2018

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest

Završen je prvi dio fudbalskog turnira „Trofej Kaknja“ u okviru kulturno-sportske manifestacije „Kakanjski dani 2018“.
Turnir je počeo jutros u 10 sati, a odigrano je šest utakmica na kojima je viđeno ukupno 33 gola i mnogo lijepih poteza. Prijavljenih 12 ekipa posmatrao je veliki broj gledalaca koji su sa oduševljenjem pratili tok prve faze takmičenja.
Turnir je otvorila prva utakmica Romi – Senzacija (5:1). Podsjetimo, ekipa na terenu igra sa četiri igrača, a igra se dva puta po osam minuta s pauzom od dva minuta između dva poluvremena.
Drugi dio turnira počinje u 16:30, a lokacija će zavisiti od vremenskih prilika. Ukoliko ne bude kiše tunir će se nastaviti igrati u Parku prijateljstva, a u suprotnom učesnici će turnir s duplom obućom nastaviti takmičenje u Sportskoj dvorani.